Jump to content
Some-RP.cz

Daniel

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Daniel last won the day on August 19

Daniel had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

1 Follower

About Daniel

 • Birthday August 24

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím, pokud si chceš založit svoji vlastní frakci, tak postupuj dle vzorů, které jsou uvedeny zde na foru! ODKAZ :
 2. Zdravím, prosím o přečtení informací, jakým způsobem budou na serveru fungovat nelegální práce. ODKAZ :
 3. Neříkám, že to musíme hrotit přesně tak, jak to je v realitě, ale myslím, že DEA jako složka zaměřující se na drogy, by měla být oddělená.
 4. Máme zde vládu a PREZIDENTA, tak nevidím důvod, proč by se toho nemohlo využít a rozhodnul by to on....
 5. DEA - je federální policejní orgán USA, s LSPD nemá nic společného. Vedení je jmenováno prezidentem a senátem (zde na Some by to bylo zatím jen prezidentem).... myslím, že by bylo lepší to oddělit a nemít veškeré funkce pod sebou LSPD.
 6. Frakci nemáš sepsanou dle vzoru! VZOR :
 7. Dle mého, by se na post šéfa mezi Vámi hodil spíše PnX kvůli věkovému rozhraní, zkušenostmi a rozumností.
 8. Daniel

  Bazar

  Dej soubor jako ,, veřejný ,, abychom se mohli kouknou všichni!
 9. Frakci nemáš sepsanou dle vzoru! VZOR :
 10. Ahoj, prosím odblokuj si, že musíme mít přístup, dej to veřejné. Děkuji
 11. Přesně, ano toto jsem měl na myslí.
 12. Dobrý nápad, po straně RP by to bylo lepší a realističtějsí, avšak nyní je možnost pokud se nepletu ta, že každý hráč si může zakoupit dům, či byt za peníze. Pokud by se chtěla zřídit tato frakce záleželo by na počtu zaměstanců, jejich aktivitu a schopnost, také musíme brát v potaz zda frakci nebude mít vláda, která bude provozovat a nabírat sama zaměstance, kteří to nadále povedou. Pokud by se frakce odsouhlasila, také by chvíli trvalo než by se udělala. Za mě Souhlasím, jak již jsem zmiňoval, pokud by se frakce schválila, záleží na tom jestli bude majetkem vlády či nikoliv, byl by to, ale lepší požitek z RP a udělal by se tím krok dopředu.
 13. + Dodatek: Záleží také na tom, zda přímím vlastníkem budeš ty @smoggy, nebo majetek bude patřit vládě, která to bude např. pronajímat.
 14. Hezky sepsané, možná bych časem spíše preferoval trošku jiná vozidla, například na zásobování atd. Jinak za mě Souhlasím, máš to hezké.
 15. Jak již zmiňoval Epsy, dle mého je tak velký počet vybraných zbraní a vozidel zbytečné. Mít 9 typů zbraní a 4 vozidla, je to dle mého opravdu a zbytečně mnoho. Z RP by se stalo CS:GO, což by nebylo dobré. Jinak v celku se mně zbytek líbil.
×
×
 • Create New...