Jump to content
Some-RP.cz

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/02/2020 in all areas

 1. 6 points
  Jsem PROTI jelikož ta frakce působí jen chvíli a už by měla mít CK a zase by se hledali nový lidé spíše motorkáře podrobit nějakým pohovorem aby své RP zavedli podle svých rolí ale CK po 4-5 dnech? tímhle tempem nebude nikdo chtít nelegálky protože bude vědět že za pár dní budou mít po hře.
 2. 3 points
  ZAMÍTNUTO Raději si je chytněte IC.. CK není řešení na všechno.
 3. 2 points
  To budeš střílet každého na motorce? Nebo jak to chceš dělal? Víš kdo IC jsou?
 4. 2 points
  Pokuď se nezlepší jejich chování a důvody unášení tak v plné míře Souhlasím! Souhlasím
 5. 2 points
  Spolupraci dokazat nemužete, ja jsem se vydaval za "motorkare" a o tom motorkari vedet nemuseli. jelikož jsem byl v utajeni, to co se už s pd a motorkarema stalo pred a po akci vy nevite
 6. 2 points
  Souhlasím všichni akorát zneužívají PKčka pro vyhnutí se trestu nebo nechtějí erpit.
 7. 2 points
  Dnešním dnem officiálně trvám na okamžitou změnu lokací opia a methu. Už to nikoho nebaví že se tu farmí jen drogy.. Chtělo by snížit i cenu a boostnout počet pd (na 4) co musí být na serveru. (meth 50dolarů, opium 100dolarů) PDčka kvůli tomu nechodí do služby ,protože 80% lidí tu farmí jen drogy a domr**** ekonomiku! Prosím vás vzpamatuj te se. Už mě to opravdu přestává bavit když tady skoro nikdo nemá zájem ani o eventy nebo RP akce. PROSÍM O JAKÉKOLIV VYJÁDŘENÍ A-TEAMU NEBO HRÁČŮ JAKÝ NA TIO MAJÍ NÁZOR. ALE DO TÉ DOBY MI PŘÍJDE ŽE JE ZBYTEČNÉ TADY HRÁT. (Ano. Vím že jsem členem A-Teamu a všichni o tomhle problému ví a nikdo o tom nechce mluvit veřejně je na čase aby se něco začalo dělat kurde!)
 8. 2 points
  Čauko všichni 😂. Jmenuju se Lukáš a je mi 15 let. Většina lidí mě už ze serveru zná a proto si myslím že názory na mě máte vy svoje 😂. Mám nahráno na FiveM přes 1100 hodin z toho 400+ ze Some-RP ikdyž vím že to nikoho nezajímá. Mezi mé oblíbené hry patří FiveM a CSGO. proč bych měl být já moderátor?: Mám plno volného času a každý den si dokážu udělat čas na RP. Chtěl bych serveru pomoct jak jen bude v mých silách. Mohl bych nabídnout spolehnutí a aktivnost.
 9. 2 points
  Dnešním dnem budou probíhat pohovory z výše zmíněných prosím buďte ready.
 10. 2 points
  Zdravím, Jmenuji se Lukáš a je mi 17 let. Na roleplayi mam nahrano něco přes 815h. Studuji středni školu oboru Autotronik, jsem v 2. ročníku. Moje záliby jsou PC hry. Na pc dokážu být i 16 hod denně. Dříve jsem hrál mnoho her, od té dobry co jsem začal hrát na Some-RP, jsem žádnou jinou hru nezapnul, přes týden jsem aktivní 8 hodin, a o víkendu i 15 hodin. Zkušenosti s adminovaním nějaké mám, jsem schopný a flexibilní, měl bych zajem o post na moderatora popřipadě WL addera. 🙂 Proč právě ja? Chtěl bych do AT jelikož nemám rád lidi co kazí požitek ze hry. Když někoho vidím něco porušovat dávám report, a když není admin na serveru dělám vše pro to aby tam co nejrychleji byl. Myslim že admin team je obzvlášť na fivem roleplayi potřeba, rad bych byl mezi ním. Co bych mohl nabídnout? Mohl bych nabídnout 100% aktivitu každý den. schopnost, spolehlivost. S pozdravem Lamis.
 11. 1 point
  Johny kosmos, Ethan Duck, Mourice Monroe, Vladimir Bovan, Lukas uljanov, Michal Filip, Shane monroe, Obito senju, Nick Imred, Hachiro Nguyen, Martin Pamela DROGY - zber, prerábanie, pašovanie, predaj cca 300+ kilogramov Zabitie 100 policajtov znásilnenie vykradení banky, korupce zabitie federála
 12. 1 point
  CK uděleno uzavírám
 13. 1 point
  Schváleno, dávám ti CK.
 14. 1 point
  Za Pd s tím velice souhlasím, když nám začíná ten S.W.A.T. tak by bylo dobré pro ně mít nějaké lepší zbraně s attachmenty a další výše napsané zbraně. Helikoptéra by byla též dobrá pro D.E.A a S.W.A.T. Pořádné auto na zásahy se nám bude také velice hodit, protože s Riotem se moc jezdit nedá jelikož je pomalý a těžký a je spíše na převozy. BMW by bylo dobré pro exekutory a též DEA, aby měli pořádný unmarked. S odstraněním Camara též souhlasím jelikož s ním nikdo nejezdí.
 15. 1 point
  Za mňa schvaľujem, napr. do DEA, psy proti drogám, to sa mi páči.
 16. 1 point
  Zdravím rád by jsem RPil policejního psa. Bylo by to zlepseni RP a neco originalniho. https://www.lcpdfr.com/downloads/gta5mods/character/19996-german-shepherd-malinois-k9-dog/
 17. 1 point
 18. 1 point
  tak dvaja psíci joniva a ximan... zlepšilo by sa tím RP + by sme mohli ako PD urobiť K-9
 19. 1 point
  Žádám o přidání nových vest popř. celého EUP - Lepší RP pro státní složky - Oživí to celý stav RP a bude to co nejaktuálnější realitě https://cs.gta5-mods.com/player/eup-vest-pack https://forum.cfx.re/t/emergency-uniform-pack-client-server-sided-easy-install-update-3-9-alpha/97599?__cf_chl_captcha_tk__=497ddd9f9db755df835573c5bf60829129ebb8f9-1583702815-0-AT3u2jimpp4gaApKvBxsfvtsR7mqWO5SuPXoUyoszdLjhTnXijzbikO3TLz9jppPxsdenH1VA9mCWM7UA_vDmnBGmGNDnu5mmrDq-VXyuzb2gRHTc6Avi97UQPWcATy9WP_2BMMr1cTV2PWkfv7uXscZtlVcpAr7mGmpNXj7hOaoso2U1IBdN77d4nOUPZ3cd238iEUaAYk2RVRLQkhv_s1N1SsM41qyqjJiX96GITw0_t4uIkHRzgWkznU7w7BSpf6yFfmDS7p2RvhpbVB2WkA1oa8qHrKjqHhL30f93ZQiUjvgmABJV0aYBEsBwyZsXyDbG1Rwu-4tC8xZlo7kEI_z1tCdYZNoZJ0mEz3Q7tJ0z3FCvuVQna5QUIn8QvMI9lR2A_HX0pI1e0ttdfa3XBqmCRx6S8daqEdn44Xn01XLMOA9peH2tzVi23hLzEuSwFU7pIoVkRmUDseFGXh7ttUBFc72WuyGpjPdn2knzkeCC1XILC9GQGRl5nG0mVk7Qly9CJ3bilxEIiJJdu2vIgX_4U1K4U4odKdK08KVNUm0
 20. 1 point
  Dobře, také souhlasím s Itachim ale pokuď nezlepší svoje RP tak na tom stále budu souhlasit. Byl jsem unesen a zeptal jsem se do OOC na důvod.. napsali: Normálka, byl jsi první koho jsme viděli.
 21. 1 point
  Na devu již změneno na 50
 22. 1 point
  Súhlasím, zlepšilo by to RP pretože teraz tam nemáme uniformy z vestami iba na zásah, a musia si PDčka robiť uniformy v shope a zbytočne to zaberá čas, keby že sa pridá najnovšia verzia eup tak by to zlepšilo RP pre PD ale aj pre ostatných hráčov, pretože PDčka by mohli nosiť uniformy ktoré majú a nie si ich zdĺhavo robiť v obchode....
 23. 1 point
  Player kill - Hrači nejsou oživeni záchrannou službou a objeví se po smrti v nemocnici, vše si pamatují – měli byste hrát zraněné, přičemž se předpokládá, že budou poté vyslýcháni policií.
 24. 1 point
  To je velice dobrý nápad 👍 Myslím si že jsi na to kápl. Velice bystrý chlapec. 😂🤣
 25. 1 point
  Tiež súhlasím, pretože veľa ľudí sa vyhýba PKčkom trestu a toto by skvalitnilo RP na serveri.
 26. 1 point
  Súhlasím ako PD, keďže väčšinou končia akcie zastrelením suspectov a tým sa RP akcia skončí, preto by som bol rád, keby sme ich po zastrelení mohli odviesť ošetriť a ďalej to vyšetrovať a tým by sme tvorili kvalitnejšie RP akcie. Ďakujem
 27. 1 point
  Steam meno: Epsy Steam ID: 76561198102997997 Dôvod CK: Idem ku PD Príbeh: Toma už mafiánsky život nebavil a tak si jedného dňa strelil guľku do hlavy a skončil so všetkým.
 28. 1 point
  Jméno: Honza Věk: 16 Nick: Zeiter Aktuální post: WL Adder Ahoj, jmenuji se Honza. Pocházím z Prahy a je mi 16 let. Momentálně studuji na střední škole výpočetní techniku se zaměřením na grafiku. Pravděpodobně bych měl navštívit adiktologii, protože za poslední 4 měsíce jsem nahrál 620 hodin na RP. S ním jsem začal zde na Some-RP a doufám, že tomu bude i na dále. Rád bych se tedy ucházel o pozici moderátora. Proč bych já měl být ten vyvolený? Toť je lehká otázka😀 Server navštěvuji denně. Jsem rád když dostanu příležitost někomu pomoct. Chtěl bych řešením reportů zlepšit kvalitu RP pro nás hráče. Jinak hodně štěstí všem ostatním uchazečům přeje Zeiter.
 29. 1 point
  za mě souhlas díval jsem se na par serveru kde fungujou pouze policajní psy kde chytali zlocince a vypadalo to suprově a plno lídí právě tyto mazlicky maji v oblibě .
 30. 1 point
  Vzor: Steam jmeno: Vaše/Jeho steam jmeno Steam ID64: Vaše/Jeho Steam3 ID (64bit) HEX Důvod CK: Důvod proč chcete udělat CK Vám/Jemu Příběh: Jak jste zemřel IC. __________________________________________________________________________ Příklad: Steam jmeno: Xogos Steam ID64: 110000105339905 Důvod CK: Chci si dát CK kvůli tomu že dostanu novou frakci. Příběh: Strašně mě bolela nožička, tak jsem šel za doktorem co mi dal omylem jiné prášky a já umřel.
 31. 1 point
  Ohledně tohoto mám jen pochybnosti o tom,že ty trasy co máte navrhnuté se Vám nebude chtít jezdit páč pochybuji,že někdo bude čekat na autobus takže nejspíš by bylo fajn na to udělat mise? Jakože body a linky?
 32. 1 point
  Ahoj všichni Jméno: Denis Věk: 17 Steam: Obamovitch Discord: Obamovitch#0878 Zkušenosti: Na FiveM mám něco kolem 120h, není to moc oproti ostatní, ale 95% času mám zde. Zbytek mám na dvouch nejmenovaných serverech, na kterých jsem dělal ,,zkušebního,, moderátora a na druhém něco jako asistent. Rád bych pomáhal v a-teamu nejen k rozvoji serveru. Nikdy jsem neměl žádný problém (akorát jsem do reportu napsal ,,ahoj,, a obhájil jsem to nedostatečně) kromě kicku za úplnou prkotinu která nebyla ani tak myšlena. Něco málo o mně: Pocházím ze Středních čech. Studuji Střední školu obor Elektronické počítače. Rád pomáhám lidem Dokážu zachovat chladnou hlavu a být klidný když se něco řeší, tedy pokud to nezajde až moc daleko. Rád řeším věci s lidma a ochotně jím dokáži pomoct, nebo něco vysvětlit pokud by bylo třeba. Post: Rád bych se při nejmenším přihlásil na pozici wl addera, popřípadě moderátora. To už musí zvážit ,,rada,, Už jsem se jednou na nábor hlásil ale to bohužel nevyšlo, tak bych to rád zkusil znova. Díky, a tímto přeji všem hodně štěstí. -Obamovitch-
 33. 1 point
  zdravím jestli nestiháte wl add tak vám mohu pomoci znáte mě tak je to na vás .
 34. 1 point
  Meno: Oliver Vek: 14 Steam: TCTU_LME Discord: [SLO-3] Pho3nix CHP Pravidlá: ovládam... Rp skúsenosti: na RP mám nahrané viac ako 800 hodín a to skoro väčšinu času na SOME Pozícia: moderátor tu na SomeRP, ak by to nevyšlo tak aspoň na pozíciu WL Adder. Bol som už na dvoch náboroch na moderátorov bohužiaľ mi to ani raz nevyšlo... prvý krát som bol aspoň v druhom kole a na druhý krát som nebol ani v druhom... prečo práve ja: Denne som dosť aktívny, tento týždeň nie keďže som na dovolenke ale inak áno. Chcel by som sa stať moderátorom pretože rad riešim spory, mám dosť času, chcel by som pomôcť A Teamu, mám pevné nervy, s hráčmi nemám skoro žiaden problém. niečo málo o mne: Moje meno je Oliver, je mi 14 a do 15 to ešte chvíľu bude trvať... Študujem na gymnáziu ale chcel by som prestúpiť na školu IT v BB. Z RP som začal na inom serveri ale to iba tak 8 hodín inak všetko mám na Some, hrávam tu už asi 6-7 mesiacov, začal som kým tu nebol WL a zostal som tu až doteraz. S pozdravom Oliver.
 35. 1 point
  Zdravím všechny hráče i adminy. Jméno: Martin (Marten) Věk: 18 let FiveM historie: 470 hodin, ex admin starého Kafíčka, hrál jsem na kk,teaRP,Royal. Tady na serveru hraju od začátku prosince. Nějaké 4 měsíce. Pozice: Aktuálně jsem WL Adder a rád bych znovu zkusil přiležitost dostat se na post moderátora. (Již po třetí 😂) Pravidla a důvody: Pravidla je podle mě to nejmenší co tu všichni uvádí.. Samozřejmně naučit se je musíme protože každý server má trochu jiné pravidla.. Rád bych se začlenil do kolektivu a rád bych pomohl téhle super komunitě. Něco o mě: Zdravím. Jmenuji se Martin a pocházím z jížních čech. Je mi 18 let a již mám ukončené střední vzdělání. Momentálně již přes půl roku pracuji ,ale když příjdu z práce tak většinou zasednu k počítači a jdu si něco zahrát.. Již mám nějaké zkušenosti s tím jak řešit problémy na serveru tak nějak vím jak to funguje. Nechci sem psát příliš mnoho tak se můžeme sejít a pokecat pokud by vás něco zajímalo. S pozdravem Marten
 36. 0 points
  Ahoj ja si myslim ze jsem tu dost znamy a rad by jsem zase zacal zde pomahat 🙂 Discord/Steam: Ximan 1#9941/Ximan1 Jmeno: Filip Věk: 16let na FiveM mam: 1600h cca Neco o me:Tak FiveM hraju uz asi rok a zde na serveru jsem od druheho spusteni asamozdrejme nyni nejsem moc aktivni protoze 1. jsem nyni nemocny a za 2 nevym co delat za RP. Proto by jsem se rad dostal na post moderatora a zacal znovu se snazit udrzet poradek na serveru. + momentalne jsem wl adder a asi uz 10 dni jsem neudelal pohovor kvuli tomu ze na to nemam cas, asi tak 2 tydny z5 jsem delal pohovory 24/7 a nikdo si toho ani nevsiml tak me to trochu i odradilo.
×
×
 • Create New...