Jump to content
Some-RP.cz

Obamovitch

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Obamovitch last won the day on March 7

Obamovitch had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chybí sklad věcí Na interview a zadních celách chybí zámky Vstup do storage, serverů a laboratoře nemá zámky všechny ,,velké dveře,, v patře -1 nemají zámky Nefunguje off/on duty Nějaké hodnosti jsou špatně napsané Pár návrhů: Zbraně do PD by neměly být zadarmo, tudíž by se kupovaly (ať se z toho nedělá půjčovna, každý zodpovídá za svojí zbraň, pokud jí ztratí bude jí platit) EUP oblečení bych hodil do převlékárny, například aby kadet nemohl vzít eup a vzít si nějaký oblek co nemá mít. + by se daly uniformy přikrášlit například o brýle. Přidat EUP vest pack. Rozdělení PD skladu (bude třeba udělat více skladů nezávislých na sebe) DROGY ZBRANĚ OSTATNÍ CENNOSTI
 2. Sběr hroznů vůbec nefunguje. Můžeš tam stát jak chceš mačkat ,,E,, a nedá ti to ani hrozen. Tak trochu mi tady chybí blip na boss menu. Dál testovat nemůžu protože nemám hrozny.
 3. Firma nemá dostatek peněz, job z úřadu toto myslím že nemá mít. Když ti dojde kámen, napíše to ''Nemáte dostatek hroznů,, Po vytěžení blipy zmizí a už se neobjeví. Jiný problém jsem nenašel až na to, že za 10 - 15 minut práce jsem si vydělal cca. 4 tisíce ($3,884)
 4. Při nárazu se započítává pouze přední náraz jinak se nic nestane. Zkoušel jsem to ze všech stran. - Black Screen pouze při předním nárazu, životy to ubere též při nárazu ze předu.
 5. Na minimapě v autě mi to zobrazuje takovouhle tečku. Když se podívám na celou mapu a hledám, nic takového tam není. Edit: Občas zmizí a objeví se jinde.
 6. Dal jsi si stejný jméno pokud dobre vim, i se bavis se stejnýma lidma +jsi to udělal jen aby jsi měl čistou databázi.
×
×
 • Create New...