Jump to content
Some-RP.cz

WorseXik

Members
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WorseXik last won the day on February 9

WorseXik had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Marku wtf ja ti rikam pravdu?, ja za setuzu s drogama nemam nic spolecneho lulw
 2. Wtf, ja jsem nikdy za mike jonase neměl žádnou drogu v ruce, možná si mě pleteš se starým majitelem setuzy, my za dva dny vyděláme 2000 😄
 3. V tom případě i setuze! 😄
 4. Myslí ten heist, co je na mapě, to ozbrojené vozidlo.
 5. Chápu dobře, LOCK pls
 6. Okey, dobře, jen jsem chtěl vědet jesli neni neco špatně
 7. Zdravim, chtel bych nahlasit bug, driv to fungovalo tak ze firma dostane neco a ten dany hrac co tu ropu prodava dostane něco, těd dostava jen firma což je na prd, chtěl bych to tak že by on dostaval nějaky procenta z te ceny toho jednoho barelu a firma něco, jak to bylo do posuď.
 8. WorseXik

  Setuza a.s

  Okey, mám čas těd skoro furt.
 9. Už se to fixlo, stačilo parkrát restartovat hru.
 10. WorseXik

  Setuza a.s

  A ještě, jestli by šlo zámky na dveře.
 11. WorseXik

  Setuza a.s

  Jo a ještě k tomu skladu, aby z něj mohli vybírat jen šéfové a zástupci a vkládat každý, nechci aby se mi ve firmě kradlo 😄
 12. Zdravím, po smazaní mé postavy, my zustaly kontakty a telefoní číslo, tímžpádem mi nikdo nemůže zavolat, ale ja můžu psát všem.
 13. WorseXik

  Setuza a.s

  Zdravím, 1. Chtěl bych požádat o upravení rychlosti prodavaní čisté ropy, protože za zhruba 18s (tolik jsem zhruba naměřil) prodat jeden barel je fakt na nic, u doutniku myslim ze jeden doutnik prodavaji zhruba 3-4s? takže prosím aby se prodavaní urychlilo třeba na 10s. 2. Chtěl bych požádat o nějaký sklad do frakce, aby jsme zde mohli uchovávat nějaké barely, protoze jak budou těd ty nové benzínky, tak my nemáme kde uchovávat ropu. 3. Upravit překlad u prodavaní ropy: Děkuji.
 14. Zdravím, po urychlení respawnu mi to sebere 2000 dollaru myslím že je to docela hodně na tuhle ekomoniku, asi by to chtělo fix.
 15. Lukáš Šprcka, několikrát obvinovaní z vražd bezpečnostních složech, a provozovaní nelegalních věcí, neunesl nápor ze strany policiie, která mu na nohu dala gps lokátor, a hlavne ze strany jeho homie co mu neustale do hlavy rval drogy drogy drogy, tento nápor neunesl a skočil z helikoptery, všechny svoje peníze a auta daroval panovi z fbi ktery mu vzdycky pomohl z pruseru.
×
×
 • Create New...