Jump to content
Some-RP.cz

WorseXik

Members
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WorseXik last won the day on February 9

WorseXik had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

332 profile views
 1. Chápu dobře, LOCK pls
 2. Okey, dobře, jen jsem chtěl vědet jesli neni neco špatně
 3. Zdravim, chtel bych nahlasit bug, driv to fungovalo tak ze firma dostane neco a ten dany hrac co tu ropu prodava dostane něco, těd dostava jen firma což je na prd, chtěl bych to tak že by on dostaval nějaky procenta z te ceny toho jednoho barelu a firma něco, jak to bylo do posuď.
 4. Už se to fixlo, stačilo parkrát restartovat hru.
 5. Zdravím, po smazaní mé postavy, my zustaly kontakty a telefoní číslo, tímžpádem mi nikdo nemůže zavolat, ale ja můžu psát všem.
 6. Zdravím, po urychlení respawnu mi to sebere 2000 dollaru myslím že je to docela hodně na tuhle ekomoniku, asi by to chtělo fix.
 7. WorseXik

  Taxi

  U taxiku nejsou kolecka na spawnovani a ukladani taxiku, poprosím opravit aby jsme byly rdy pracovat.
 8. Ahoj, vzdycky kdyz odejdu od sveho auta treba 10metru, tak mi proste jednoduse zmizi nevim proc ani jak ale zmizi, a jeste bych poprosil fixnuty pokut od pd, protoze 4k za cervenou na tuhle ekonomiku neni moc rdy,
 9. Jde o to že ve stejnou chvíli nějaky dva borci kliknou na vzít radio a radio se dá oboum do invetnářu.
 10. Vedle pd, je neviditelna cedule ktera je neznicitelna, neustale do ni lidi bouraji, uz to tady bylo tak pred dvouma tydnama a furt nic.
 11. Když dostanete veřejné práce nebo vězení tak u mapy už je box s vaší lokací a nějak to zabraňuje tomu aby šlo vidět kolik ještě mate prací x minut ve vězení.
×
×
 • Create New...