Jump to content
Some-RP.cz

Robert Kláda

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jako majitel LSC jsem si nastavyl výplatu $5, abych nevydřel posledních pár tisíc z firmy, ale pořád mi chodí 100 výplata.
 2. Navrhuji změnit lokace všech drog, včetně zpracování a prodej a následně "rozdělit" k nelegálkám (každé jednu) a jejich šéfům lokace sdělit. Nevím co víc k tomu doplnit, myslím že důvody jsou jasné, nikdo nic by po wipe vědět neměl, ale řada hráčů to nedokáže nezametovat (zdravíme vinaře a setuzu).
 3. Datum: dnes Ztráta: žádná Chyba: Když postava plave, tak díky skryté minimapě není vidět ani stav plic, takže bude super jednoduché se utopit.
 4. Nebyl mezitím výpadek serveru, nebo si se odpojil? To ti totiž shodí status práce. Jinak jatkáře jsem dělal včera a funguje. Oblečení nedává, ale to nedává žádné povolání (až na truckera).
 5. Několik nápadů na možné položky koupitelné za real money: VIP telefoní číslo (8888, 1234) VIP SPZ (ROB 111, EEE 333) Exkluzivní nemovitost (jinak nepoříditelná ingame) Možnost hrát za PEDa (NPC skin)
 6. Stres a stravování v rychlých občerstveních, popíjení alkoholu a občasné doutníky se podepsali na jeho zdraví. Celý den se cítil unaveně až nakonec přišel kolaps. Včasný zásah kolegů v nemocnici odhalil infarkt, který byl úspěšně operován, nicméně znavený primář se po operaci, ještě pod vlivem léků znovu opil, sedl do helikoptéry a to se mu stalo osudným. Po krátkém letu nezvládl přistání a prasklý sloupek vrtulníku mu prorazil lebku. Kolegové jeho mrtvolu v hledaném autě odvezli na hřbitov, polili benzínem a spálili. Nezanechal za sebou žádnou závěť.
 7. Jinak nemocnice teď šlape na 100% děkujeme 🙂
 8. Šatna mi pořád nešatnuje, nepokoušel se to někdo rozdělit (na bossmenu a šatnu zvlášť)? Protože blip u mě v kanclu plní obě funkce v pořádku. Spawn sanitek je v pořádku. Spawn na helipadu má v sobě ty 3 staré vrtulníky a ne ten záchranářský.
 9. Ahoj, od včerejška nám nefunguje (kompletně zmizeli) blipy na spawn a despawn služebních vozidel a také vrtulníku. Pak se během včerejška objevili "náhradní" blipy co spawnovali alespoň staré sanitky, které dnes ráno opět zmizeli. Dále se dnes ráno ztratil blip skladu. Dále blip šatny pouze napíše "Šatna" a na E nereaguje. Kdyby šla vrátit nemocnice do stavu z pondělka, kdy EMS bylo plně schopno fungovat, a dále už nevylepšovat, bylo by to skvělé 🙂 Díky
 10. Mě zmizelo komplet asi 8 EMS uniforem, 2 vlastní EMS outfity a nějaké civilní. Taky mě to dost naštvalo, zvlášť, když sem neměl nascreenovaný čísla těch vlastních.
 11. TODO list potřebných dodělávek pro novou nemocnici: - blip pro šatnu (druhá místnost za recepcí) - blip skladu lékáren (první místnost za recepcí) - on/off duty blip (v recepci) - teleport na parkoviště (výtah vlevo, na parkovišti u dveří do nemocnice) - teleport na heliport (výtah vzadu vpravo) - nastálo "odemknout" dveře (po restartu serveru se zase oběvil starý model dveří před dveřmi) Ke zvážení: - zprovoznit jeden automat na pití a jeden na jídlo - zprovoznit bankomat (je za stěnou recepce) - někde (myslím že pod hlavní LS nemocnicí) je interiér GTA V pitevny/márnice, udělat do něj port (u výtahu) a nastavit respawn hráčů tam - udělat v nemocnici zamykání dveří (mezi chodbamy/halou, do recepce, operační sály) Jinak moc děkujeme za novou nemocnici, všem se nám moc líbí 🙂
 12. Zdravím městskou radu, chtěl by jsem požádat o instalaci zámků na vybrané dveře v naší nemocnici. Jedná se nám o zvýšení bezpečnosti a především kvalitu služeb poskytovanou naší organizací, protože se nám častostává že nám návštěvníci courají do částí nemocnice, kde nemají co dělat. Například na operačních sálech a co hůř i při průběhu operace, což přímo ohrožuje zdraví a život pacientů. Na přiloženém plánku je zachycen návrh uzamykatelných dveří. Schválně je ponechán průchod Márnice > Zadní parkoviště, občas nám ožije zdánlivě mrtvý pacient a v případě nepřítomnosti personálu mu chceme ponechat průchod z budovy. Děkuji a jsem s pozdravem, MUDr. Robert Kláda primář Pillbox Hill Medical Center
 13. Díky, klidně s boss menu to může být tak, že blip bude mít obě funkce jak v šatně, tak u mě v kanclu, pokud to bude snažší ho jenom zduplikovat. Nemusí se rozdělovat. Jde mi jen o to, abych mohl nabírat lidi u mě v kanclu.
 14. Aha, tak to se omlouvám, tak nám dejte jednu před nemocnici, ať nám tam ty magoři nesrážejí vyléčené pacienty. Díky a sorry za zbytečný topic 🙂
 15. Ahoj, napadlo mě, zda-li by pro naše závodníky nebylo fajn přidat pár radarů po mapě, když PD mají plné ruce práce s těžkými zločiny. https://github.com/ESX-PUBLIC/esx_radars Určitě by se našlo pár míst, kde by bylo dobré radary umístit a třeba jednou za měsíc lokace vyměnit 😉
×
×
 • Create New...