Jump to content
Some-RP.cz
Dr. House

Nábor do týmu

Recommended Posts

Zdravíčko,

již zase je potřeba trošku pomoci a nových rukou, nechtěl by jsi zkusit stát se součástí týmu? Pomoci nám a naučit se něco nového? Zkus svoje štěstí, tým Some-RP.cz vyhlašuje nábor na 2 moderátory a 4 WL addery! 

Prosím níže napiš svůj steam, discord, něco málo o sobě a jak dlouho u nás hraješ, díky!

• Like 3

Zdravím všechny hráče i adminy.

Jméno: Martin (Marten)

Věk: 18 let

FiveM historie: 470 hodin, ex admin starého Kafíčka, hrál jsem na kk,teaRP,Royal. Tady na serveru hraju od začátku prosince. Nějaké 4 měsíce.

Pozice: Aktuálně jsem WL Adder a rád bych znovu zkusil přiležitost dostat se na post moderátora. (Již po třetí 😂)

Pravidla a důvody: Pravidla je podle mě to nejmenší co tu všichni uvádí.. Samozřejmně naučit se je musíme protože každý server má trochu jiné pravidla.. Rád bych se začlenil do kolektivu a rád bych pomohl téhle super komunitě.

Něco o mě: Zdravím. Jmenuji se Martin a pocházím z jížních čech. Je mi 18 let a již mám ukončené střední vzdělání. Momentálně již přes půl roku pracuji ,ale když příjdu z práce tak většinou zasednu k počítači a jdu si něco zahrát.. Již mám nějaké zkušenosti s tím jak řešit problémy na serveru tak nějak vím jak to funguje. Nechci sem psát příliš mnoho tak se můžeme sejít a pokecat pokud by vás něco zajímalo.

S pozdravem Marten

Edited by Marten
doplnující info
  • Like 6

Moderátor
už dříve jsem byla moderátor na jiném serveru a bavilo mě pomáhat ostatním hráčům měla jsme možnost i hlídat hráče přes admin menu co mě moc bavilo  takže trochu zkuseností mám

je na mě spolehnutí ,jsme přátelská a vycházím s každým  vše co jsem se naučila je díky Psychokanibalovi 

brzy budeme hrát všichni na serveru až si ostatní udělají WL 
Děkuji za šanci 
Steam O.W.N Spy-Zoe 
dis: Zoe99#8899

• Like 2
  • Confused 1

Zdravím, Chtěl bych se stát wl adderem.

Věk: 14

FiveM: 657 hodin na fivem, 90% času na Some-RP, původně sem fivem chtěl hrát jako troll hru potom sem přišel na váš server a začalo mě to bavit stal sem se EMS později i šéfém a naučil sem se pravidla. Hraju tady asi 5 měsícu.

Proč wl adder: Celkově mě baví zkoušet kámoše kteří se na wl chystali, takže si myslím že by mě to mohlo bavit. 🙂

• Confused 3

Ahoj ja si myslim ze jsem tu dost znamy a rad by jsem zase zacal zde pomahat 🙂 

Discord/Steam: Ximan 1#9941/Ximan1

Jmeno: Filip

Věk: 16let

na FiveM mam: 1600h cca

Neco o me:Tak FiveM hraju uz asi rok a zde na serveru jsem od druheho spusteni asamozdrejme nyni nejsem moc aktivni protoze 1. jsem nyni nemocny a za 2 nevym co delat za RP. Proto by jsem se rad dostal na post moderatora a zacal znovu se snazit udrzet poradek na serveru.

+ momentalne jsem  wl adder a asi uz 10 dni jsem neudelal pohovor kvuli tomu ze na to nemam cas, asi tak 2 tydny z5 jsem delal pohovory 24/7 a nikdo si toho ani nevsiml tak me to trochu i odradilo.

Edited by Ximan1
  • Sad 2

Zdravím Všechny.

Jméno: Alex (vaxx99)

Věk: 21

Počet hodin na RP: 810 hodin celkově na RP na serveru jsem hrál ještě před WIPEM. (hrané servery: CoreRP, DiamondCrew, SideWay, RivalRP) na těcho serverech již nehraju.

moje zkušenosti: Dělal sem nejdříve wl testera a poté i administrátora na serveru RivalRP, kde jsem později dostal nabídku na pozici head of staff kterou jsem z osobních důvodů musel odmítnout. Po ukončení mé adminské práce jsem odešel ze serveru a hledám nové místo kde bych mohl pomoct komunitě i serveru.

Bio: Ahoj. Jmenuji se Alexandr je mi 21let a jsem ze středních čech. Jsem pracující člověk takže si rád dojdu odpočinout do světa her. Tak sem se vlastně dostal i ke GTA V a později k Roleplay serverům. Jak jsem již výše zmiňoval mám zkušenosti co se týče Staff teamu a byl bych rád součástí toho co Some-RP představuje.

• Like 2

Zdravím,

Meno: Matúš

Vek: 15, o chvíľu 16

Diskord: PnX#2342

Steam✪PnX♛

RP skúsenosť: Na RP mám nahratých okolo 305 hodín, z toho som nahral skoro úplne všetko na serveri SomeRP

Pozícia: Mal by som záujem stať sa moderátorom na serveri SomeRP, zúčastnil som sa už jedného náboru, ale keďže som sa nemohol dostaviť na druhé kolo a potom mi už nikto neodpisoval, tak by som mal záujem si to teraz skúsiť znova.

Pravidlá: Ovládam

Prečo ja?: Na serveri som denne niekoľko hodín, nemám problémy s hráčmi, som bezkonfliktný a všetko sa snažím riešiť s chladnou hlavou. Chcel by som sa stáť moderátorom z dôvodu, že A-team ma toho veľa a v tomto smere by som ich chcel pomôcť, nerobilo by mi problém chodiť na reporty a mnoho ďalšieho.

Niečo málo o mne: Zdravím, moje meno je Matúš a je mi 15, za pár týždňov 16. Študujem a zaujímam sa a i venujem kulturistike. S RP som začal hneď ako sa to na CZ-SK scéne začalo rozvíjať, vyskúšal som pár serverov, ale po nejakej hodinke ma to prestalo baviť. No v decembri, keď som si potreboval oddýchnuť na pár dni od CSKa, ktoré hrávam taktiež dlhú dobu tak som si zapol Fivem a narazil som na tento server. Neváhal som, urobil som si WL a odvtedy som na serveri každý deň množstvo hodín.

Za prejavenú dôveru ďakujem, s pozdravom PnX

• Like 2
  • Haha 1

Meno: Oliver

Vek: 14

Steam: TCTU_LME

Discord: [SLO-3] Pho3nix CHP

Pravidlá: ovládam... 

Rp skúsenosti: na RP mám nahrané viac ako 800 hodín a to skoro väčšinu času na SOME

Pozícia: moderátor tu na SomeRP, ak by to nevyšlo tak aspoň na pozíciu WL Adder. Bol som už na dvoch náboroch na moderátorov bohužiaľ mi to ani raz nevyšlo... prvý krát som bol aspoň v druhom kole a na druhý krát som nebol ani v druhom...

prečo práve ja: Denne som dosť aktívny, tento týždeň nie keďže som na dovolenke ale inak áno. Chcel by som sa stať moderátorom pretože rad riešim spory, mám dosť času, chcel by som pomôcť A Teamu, mám pevné nervy, s hráčmi nemám skoro žiaden problém.

niečo málo o mne: Moje meno je Oliver, je mi 14 a do 15 to ešte chvíľu bude trvať... Študujem na gymnáziu ale chcel by som prestúpiť na školu IT v BB. Z RP som začal na inom serveri ale to iba tak 8 hodín inak všetko mám na Some, hrávam tu už asi 6-7 mesiacov, začal som kým tu nebol WL a zostal som tu až doteraz.

S pozdravom Oliver.

• Like 3

Zdravím všechny

Jméno: Dominik Cais (Discord CACIK#0303) (steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198313724331/)

Věk: 17 let

Rp Zkušenosti:  Na Fivem mám 400H.Hraju to zhruba 1 Rok.Na serveru hraju celkem často někdo dlouho někdy zase málo podle času.Dělal jsem Helpera,Wl-Addera na jednom serveru

Pozice: Měl bych zájem o  Wl-addera Proč bych zrovná já měl být WL-adder? protože si o sobě myslím že jsem klidný nemám nervy mám to v hlavě v pořádku z lidimi se vždy snažím vyjít

a to i když jsou toxický nebo se neuměj chovat vůči někomu.

Pravidla:Myslím si že slušně ovládám protože mám Wl asi na 8 serverech

Něco o mě: Jmenuji se Dominik jsem z Jížních čech chodím na střední školu do druháku k rpení jsem se dostal přes videa na YouTube když byl rok 2015 dostal sem k vánocům Gta 5 říkal jsem si to je super hral jsem to asi 1 rok, pár let nato jsem oběvil gta 5 fivem z oddshots a říkám si proč to taky nezkusit a tak začala moje RP scéna 😄

Děkuji moc pác a pusu ❤️

Edited by CACIK

čau ahoj

Jméno: Lee*#0420

Věk: 16let

Steam: Lee

Rp Zkušenosti: Nahráno 550 hodin na fivem. Hraju tu už od ledna nahrál jsem na tomto serveru něco přes 100h. Dělal jsem Wl-Addera na nejmenovaném serveru

Pozice: Moderátor

Proč: Jelikož bych rád pomohl lidem v nouzi. Jsem zkušený. Hodně aktivní. Nejsem konfliktní. Nejsem nervní. Rád pomáhám.

S pozdravem Leo.

• Like 1

NAZDAR

Jméno: Ondřej

Steam: 💪TriX 🖕

Discord:  TriX #0818 

Rp Zkušenosti: 571h / Mám WL skoro na všech serverech, ale samozřejmě na nich nehraju. Dělal jsem Moderátora na jednom nejmenovaném serveru.

Pozice: Měl bych zájem o WL-addera. Proč bych měl být WL-adder zrovna já ???  Baví mě dělat WL na jiné servery. Rád si s lidmi pokecám a rád je naučím nebo jim vysvětlím to co nechápou. 

Myslim že na tomto serveru mě skoro každý zná a nevim kdo by proti mě něco měl.

• Confused 2

39 minutes ago, TriX said:

NAZDAR

Jméno: Ondřej

Steam: 💪TriX 🖕

Discord:  TriX #0818 

Rp Zkušenosti: 571h / Mám WL skoro na všech serverech, ale samozřejmě na nich nehraju. Dělal jsem Moderátora na jednom nejmenovaném serveru.

Pozice: Měl bych zájem o WL-addera. Proč bych měl být WL-adder zrovna já ???  Baví mě dělat WL na jiné servery. Rád si s lidmi pokecám a rád je naučím nebo jim vysvětlím to co nechápou. 

Myslim že na tomto serveru mě skoro každý zná a nevim kdo by proti mě něco měl.

Edited by Epsy

Ahoj všichni

Jméno: Denis

Věk: 17

Steam: Obamovitch

Discord: Obamovitch#0878

Zkušenosti: Na FiveM mám něco kolem 120h, není to moc oproti ostatní, ale 95% času mám zde. Zbytek mám na dvouch nejmenovaných serverech, na kterých jsem dělal ,,zkušebního,, moderátora a na druhém něco jako asistent. Rád bych pomáhal v a-teamu nejen k rozvoji serveru. Nikdy jsem neměl žádný problém (akorát jsem do reportu napsal ,,ahoj,, a obhájil jsem to nedostatečně) kromě kicku za úplnou prkotinu která nebyla ani tak myšlena.

Něco málo o mně: Pocházím ze Středních čech. Studuji Střední školu obor Elektronické počítače. Rád pomáhám lidem Dokážu zachovat chladnou hlavu a být klidný když se něco řeší, tedy pokud to nezajde až moc daleko. Rád řeším věci s lidma a ochotně jím dokáži pomoct, nebo něco vysvětlit pokud by bylo třeba. 

Post: Rád bych se při nejmenším přihlásil na pozici wl addera, popřípadě moderátora. To už musí zvážit ,,rada,,   Už jsem se jednou na nábor hlásil ale to bohužel nevyšlo, tak bych to rád zkusil znova.

Díky, a tímto přeji všem hodně štěstí.                                          -Obamovitch-

Edited by Obamovitch
  • Like 2

Zdravím,

Jmenuji se Lukáš a je mi 17 let. Na roleplayi mam nahrano něco přes 815h. Studuji středni školu oboru Autotronik, jsem v 2. ročníku. Moje záliby jsou PC hry. Na pc dokážu být i 16 hod denně. Dříve jsem hrál mnoho her, od té dobry co jsem začal hrát na Some-RP, jsem žádnou jinou hru nezapnul, přes týden jsem aktivní 8 hodin, a o víkendu i 15 hodin. Zkušenosti s adminovaním nějaké mám, jsem schopný a flexibilní, měl bych zajem o post na moderatora popřipadě WL addera. 🙂

Proč právě ja? Chtěl bych do AT jelikož nemám rád lidi co kazí požitek ze hry. Když někoho vidím něco porušovat dávám report, a když není admin na serveru dělám vše pro to aby tam co nejrychleji byl. Myslim že admin team je obzvlášť na fivem roleplayi potřeba, rad bych byl mezi ním.

Co bych mohl nabídnout? Mohl bych nabídnout 100% aktivitu každý den. schopnost, spolehlivost.  

S pozdravem

Lamis.

• Like 2
  • Haha 1

Čauko všichni 😂. Jmenuju se Lukáš a je mi 15 let. Většina lidí mě už ze serveru zná a proto si myslím že názory na mě máte vy svoje 😂. Mám nahráno na FiveM přes 1100 hodin z toho 400+ ze Some-RP ikdyž vím že to nikoho nezajímá. Mezi mé oblíbené hry patří FiveM a CSGO. 

proč bych měl být já moderátor?: Mám plno volného času a každý den si dokážu udělat čas na RP. Chtěl bych serveru pomoct jak jen bude v mých silách. Mohl bych nabídnout spolehnutí a aktivnost.

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Posted (edited)

Jméno: Honza

Věk: 16

Nick: Zeiter

Aktuální post: WL Adder

Ahoj,  jmenuji se Honza.

Pocházím z Prahy a je mi 16 let.

Momentálně studuji na střední škole výpočetní techniku se zaměřením na grafiku. Pravděpodobně bych měl navštívit adiktologii, protože za poslední 4 měsíce jsem nahrál 620 hodin na RP. S ním jsem začal zde na Some-RP a doufám, že tomu bude i na dále. Rád bych se tedy ucházel o pozici moderátora.

Proč bych já měl být ten vyvolený?

Toť je lehká otázka😀

Server navštěvuji denně. Jsem rád když dostanu příležitost někomu pomoct. Chtěl bych řešením reportů zlepšit kvalitu RP pro nás hráče.

Jinak hodně štěstí všem ostatním uchazečům přeje Zeiter.

Edited by Zeiter
  • Like 1