Jump to content
Some-RP.cz
Sign in to follow this  
Flone14

Žádost o : Bahama Mama's

Recommended Posts

Z Důvodu : Bahama Mama's by zlepšila RP pro hráče kteří chtejí chodit na party po své práci či dělaní nějaké pracovní sezení, show, narozeniny, oslavy apod.

Myslím že ano existuje, z touto frakcí mám velké zkušenosti, na jiném serveru jsem pracoval v bahamě ale pak se server bohužel zrušil takže jsem přešel na váš.

POŽADAVKY
formalní auta : Limuzína, audi , nějaký SUV
Menu jako u PD , zámky , garáž , armory , šatna
BOSS MENU, 500K ve jobě na začátek 
INTERIER https://cs.gta5-mods.com/maps/bahama-mamas-fivem

PŘÍBĚH
Psal se rok 1988 a jeden člověk, konkrétně “Arthur Scott” se rozhodl mít vlastní business. Chtěl se stát tím nejlepším z nejlepších. Chtěl dělat veliké show a chtěl jednoduše bavit lidi. Byl to doopravdy tvrdý člověk.Řekl si že nenechá žádnou organizaci brát od něho výpalné a začal přemýšlet jak by se společnost mohla jmenovat a co by mohla všechno vlastně dělat. začal hledat inzeráty na nějaké budovy které vypadali dobře a uvnitř to vypadalo jako v nějakých barech. Po nějaké době hledání našel bar “Diamond “West” Walk”. Řekl si že to není nejlepší název a tak po nějaké době vymyslel “Bloody “West” Hands”. Používal pouze “Bloody Hands”. West bylo pouze označení kde tak nějak jsou.
Začal na tom tvrdě makat, začal nabírat lidi na kompletní přestavbu toho baru. Vložil do něho miliony a miliony, doku to nevypadalo tak jak to vypadalo. Byl to velice pěkný bar. Dalo se v něm dělat hodně věci.. Mohli jste jen tak opíjet u baru, sedět na gauči a povídat si s kámoši a nebo třeba ve vedlejší místnosti tancovat s DJem. jakmile bylo všechno připravené, tak se bar otevřel. Bylo tam doopravdy hodně lidí kteří chtěli zkusit drinky atd.. Arthur se od začátku nebránil proti illegálním činnostem v jeho baru, dokonce to i trošku podporoval. Občas šla slyšet i z baru střelba, které se mohlo učastnit i desítky lidí. Mafiáni si ihned všimli Bloody hands, řekli si že jim dají šanci se ukázat. 6e je hnedka nezkrachujou. Mafiáni viděli že se snaží, ale bylo to slabé. Jednoho dne se tedy rozhodli jít do baru pro první výpalné. Arthur viděl přijíždějící několik aut se silně zatmavenými skly a s černou / bílou barvou. Řekl Security at je jdou vyhnat, že tady nemají co dělat. Security přišli za nimi a začali je odhánet pryč, nebo se alespon snažili. Mafiánů bylo značně více, a tak vešli do baru a šli přímo do kanceláře ŠÉFA.
V kanceláři byl jenom šéf a čekal na ně. Věděl že příjdou, řekl jim že nehodlá platit uplatky, a že klidně bude bojovat. Mafiáni mu řekli že mu dávají šanci, tak at jim je dá. šéf zavolal Kartel, kteří s nimi měli dobrý vztah a o mafiány se postarali, dokázali je alespon vyhnat. bylo ale jisté že se vrátí. Arthur měl v mládí jednoho nepřítele, jmenoval se “David Lunares”. David měl skvělou manželku a jedno dítě zvané “Jacob Lunares”. David se chtěl pomstít Arthurovi za šikanu, kterou mu v mládí Arthur dělal.

Co se stane?
Spustí se klub jménem : Bahama Mama's za otevření bude party za kterou bude platit firma, firma začne nabírat lidi, zbraně apod.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm... Mno nějak se mi nelíbí to,že by jsi měl jen tak dostat půl milionu dolarů jen tak... Trošku divné, možná spíš jako půjčka od Vlády, security musí získat certifikát k držení zbraně a vykonávání této činnosti a ty je mohl zaměstnat, ilegální činnosti baru? Přečti si, jak budou fungovat u nás nelegální činnosti, díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...