Jump to content
Some-RP.cz
Sign in to follow this  
Matteo

žiadosť o frakciu realitný maklér

Recommended Posts

Frakcia realitný maklér

-popis frakcie: realitná kancelária by slúžila pre hráčov ktorí by mali záujem kúpiť/predať nejaký dom alebo nemovitosť

-práca frakcie:  zákazník  ktorí by mal záujem niečo kúpiť/predať by prišiel do realitnej kancelárie a maklér by sa sním dohodol o predstave ktorú zákazník má a následne by mu poukazoval priestory ktoré sú momentálne na predaj. Ideálne by bolo keby boli v kontakte aj s architektmi ktorí by vedeli prestavať interiér podľa predstavy zákazníka  

-pozície vo frakcií: Majiteľ, Manažér, Maklér,

-príbeh mojej postavy: Volám sa Matteo Lochio narodil som sa 24.1. 1990 v Taliansku pri Florencií. Otec mal malú predajňu kde predával autá. Občas som mu vypomáhal no autám som sa moc nevyznal takže so mnou otec nebol moc spokojní. Neskor som sa vo Florencíí zamestnal ako maklér pretože som sa v bazáre u otca naučil ako komunikovať s ľuďmi. Postupom času som si vybudoval meno ale získal som si veľa nepriateľov hlavne maklérov ktorím vadilo že im preberám klientov. Raz som pokazil jeden kšeft a mal sam menšiu aférku so ženou môjho klienta. Strhla sa na mňa vlna kritiky a samozrejme sa do mňa pustili aj všetci makléri a prišiel som o veľa klientov. Rozhodol som sa vrátiť naspäť  k otcovi do bazaru. Bohužiaľ to ma už nenapĺňalo preto som sa rozhodol začať niekde inde kde ma ľudia ešte nepoznajú...    

Dobrý nápad, po straně RP by to bylo lepší a realističtějsí, avšak nyní je možnost pokud se nepletu ta, že každý hráč si může zakoupit dům, či byt za peníze. Pokud by se chtěla zřídit tato frakce záleželo by na počtu zaměstanců, jejich aktivitu a schopnost, také musíme brát v potaz zda frakci nebude mít vláda, která bude provozovat a nabírat sama zaměstance, kteří to nadále povedou. Pokud by se frakce odsouhlasila, také by chvíli trvalo než by se udělala. 

Za mě Souhlasím, jak již jsem zmiňoval, pokud by se frakce schválila, záleží na tom jestli bude majetkem vlády či nikoliv, byl by to, ale lepší požitek z RP a udělal by se tím krok dopředu. 

Samozrejme určite je na tom ešte veľa práce ale myslím si že práve takýmito frakciami sa dá vytvoriť naozaj zaujímavý roleplay. Hlavne je to niečo čo som ešte nikde nevidel a mohlo by to prilákať nových hráčov. Dúfam že sa môj nápad zapáči aj ostatným a spoločne vytvoríme zaujímavú frakciu.

Zamyslel som sa nad tým a myslím si že makléri by nemali moc práce keďže domy sa stále nekupujú. Preto som rozmýšľal že v náplni ich práce by bolo aj usporiadavanie rôznych akcií alebo nejakých párty. Zároveň by bolo fajn keby majú nejaké NPC misie ešte nemám vymyslenú akú ale nato by som určite prišiel. 

Mno z tohoto hlediska sice frakce je to pěkná ale jak říkáš, domy se neprodávají každý den, je to věc na další řešení, nechal bych tuto frakci zatím odpočinout skz to,že stejně potřebujeme ještě přidat hromadu domů a podobně.