Jump to content
Some-RP.cz

frosutr

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Několikrát zadržen,vězněn, pod nátlakem policie se udávkoval opiem k smrti
 2. Grove street Shrnutí: -afroamerický pouliční gang v LA -identifikace podle zelené barvy a zeleného oblečení -členové jsou převážně afroameričani, ale také mexičané -Historie Grove street Grove street gang je ve městě Los Santos velice známý a našim účelem je vykrádat banky, přepadávat lidi, vykrádat obchody, prodávat drogy různého druhu. Naš první BIG BRO byl Lamar, ale ten umřel při vykrádačce, která nevyšla. A proto Joe Bill neboli černej Joe opět přivedl do hoodu slávu a všechny přesvědšil, že jsme ti nejlepší. Nelegální aktivity Grove street: Obchody s drogami Prodej zbraní Vykrádání obchodů Okrádání a unášení lidí Ničení majetku Prodej Kokainu, Marihuany a popř. jiných drog Organizované vykrádání obchodů nebo banek A) Okrádání lidí za účelem získat jejich majetek B) Unášení lidí za účelem sehnat rukojmí na vykrádání obchodů nebo pokud si někdo objedná únos s tím, že se chce danému člověku pomstít, získat z něho informace apod. Pokud daný občan má nějaké spory s jiným občanem, lze si zaplatit za ničení majetku to znamená, že gang po určitou dobu bude oběť sledovat a jakmile to bude možné, způsobí mu finanční škodu (Poničení nebo zapálení auta), dočasné odcizení vozu a následné přemístění na vzdálené místo od oběti Zbraně Grove streetu: Nechat ty které tam jsou Auta: Nechat ty které tam jsou Sídlo: https://cs.gta5-mods.com/maps/addon-sp-fivem-underground-mlo Požadavky: Věci v F6 menu 1.civilian Prohledat Kouknout na občanský průkaz Spoutat/odpoutat Přesunout Dát do auta Vyndat z auta Faktura 2.car Vypáčit zámek Podrobnosti o autu Majitel:frosutr(16 let)
 3. Prosím o úpravu pro Chevrolet Camaro 2020ss, nejede to ani 200km/h, přitom v realitě to jezdí kolem 300km/h, Děkuji..
 4. https://docs.google.com/document/d/1q5-nWMmGiU9NAXv9KgB4PRywcpEfooaiUXqwuDweEmQ/edit
 5. Souhlas, přijde mi to auto hrozně slabounké, oproti realitě, kdy to jede docela rakety
 6. TAXI Majitel-sutrik (Albanus Brundibal) věk-16 let Zaměření-Primárně legální vození lidí ve městě. Po večerech občasné praní peněz. Způsob fungování:Taxislužba je způsob veřejné dopravy, při němž je nabízena přeprava (zpravidla osobními automobily) po trase podle individuálního přání zákazníka. Rozvoz lidí po celém mestě a okolí. Z důvodu toho, že bývalý, již mrtvý majitel taxislužeb Marek Para už není schopen jak vést tuto frakci, rád bych převzal jeho místo a udělal bych z taxislužeb službu, která by pomáhala lidem, kteří žijí jen ze sociálních dávek nebo nemají možnost se přesouvat na delší vzdálenosti.
×
×
 • Create New...