Jump to content
Some-RP.cz

Mark

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mark last won the day on December 30 2019

Mark had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Datum a čas: 01.03.2020 Popis chyby: Dost často se stává, že když musí vinař běhat po vinici a sbírat víno tak když přiběhne zpět k autu aby si dal hrozny do kufru tak auto zmizí. Je to docela dost nepříjemné když musí vinař hodně často jezdit z vinice na odtahovku aby si vzal zpátky své auto. Když používá služební je to ještě horší nebot mu hrozno zmizí úplně a musí psát report aby mu admin vozidlo s danou spz zase vrátil. Myslel jsem že se to vyřeší tím že si vinaři pořídí tedy svá vlastní auta, ale bohužel když auto ztratíte z dohledu nebot musí běhat docela daleko aby mohl sbírat tak auto zmizí( i když si vezme klíče, dá sledování,zamkne)
 2. Mají to tak všechny frakce, je to z důvodu aby ses taky o firmu staral a hlavně že 10min plat chodí z firemního účtu
 3. Další bug vinařů- Nikdo nemůže mit v inventáři víno. Při zpracovávání hroznů na víno se odebírá hrozen ale víno se nepřičítá
 4. 02.01.2020 21:50 Při vkládáni 20 opravných sad jsem se přepsal a napsal 200 a i tak se do skladu připsalo 200 opravných sad, a následně jsem mohl vybrat 200 opraných sad. Po zjištění jsem ostatním členum odebral možnost přístupu do skladu a nahlásil report. Po pár sekundách přišel admin a domluvily jsme se že napíšu zde .
×
×
 • Create New...