Jump to content
Some-RP.cz

Dr. House

Vedení
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Everything posted by Dr. House

 1. Ohledně platu je to správně, protože horník a všechny ostatní veřejné frakce budou brát plat z govermentu aby goverment taky musel něco dělat tím pádem je v pořádku, když server nejede aby tam nebyli prachy, ohledně tématu ekonomiky to budeme řešit všechno a překlad opravíme 🙂
 2. Ehm... Mno nějak se mi nelíbí to,že by jsi měl jen tak dostat půl milionu dolarů jen tak... Trošku divné, možná spíš jako půjčka od Vlády, security musí získat certifikát k držení zbraně a vykonávání této činnosti a ty je mohl zaměstnat, ilegální činnosti baru? Přečti si, jak budou fungovat u nás nelegální činnosti, díky.
 3. Ta tečka je debug, to nic ten až se dodělá jeden script zmizí 🙂
 4. Díky za nahlášení systém nárazů + zdravotní ujmy se bude ještě dodělavat.
 5. Výplaty jdou z vaší kasy, nastavení budete mít v boss menu u každé frakce
 6. Zamítá se, doporučuji si přečíst článek v informacích, který pojednává o fungování nelegální záležitostí na serveru.
 7. TODO: Návod na správu firmy
 8. TODO: Návod na založení firmy
 9. Schváleno s tím,že pozemek a budovy jsou majetkem vlády s tím,že to od ní budete mít pronajaté, kontaktuje vás pak ministr financí ohledně částky pronájmu, u vás malá, protože je to mimo město.
 10. Zdravíčko, jak možná již někteří z vás vědí, tak nelegální frakce u nás na serveru v podstatě neexistují a proč? Je to celkem jednoduché, když někteří lidi dostanou F6, velké sídlo, hromadu aut a podobně tak se jim vůbec nechce dělat nic, proto aby vůbec si zasloužili jejich místo v temném světě podsvětí... Proto jsme se rozhodli a odhlasovali, jako tým,že nelegální frakce, jako takové nebudou existovat, každý hráč má možnost dělat nelegální činnost ale pokud by měl skupinu lidí, kteří by chtěli mít frakci může si u vlády založit společnost, společnost je něco jako frakce, může mít členy ale přitom členové této společnosti můžou nadále pracovat v normálních frakcích a tím si vydělávat peníze, každá tato společnost má svého vůdce, ten si může pronajmout nebo koupit garáž (spawner aut), podniky jako benzínky/obchody či sídlo a nebo sklad. Myslíme si,že takto by mohlo lépe fungovat samotné RP a lidi by se museli více snažit aby dokázali něco ve smyslu nelegálek, díky.
 11. Schvaluji, vláda ti ji pronajme.
 12. Všechny informace k výcviku a podobně by měli být pořád na našem discordu, vysílačka na serveru již je, ekonomiku děláme jako vláda.
 13. Mno z tohoto hlediska sice frakce je to pěkná ale jak říkáš, domy se neprodávají každý den, je to věc na další řešení, nechal bych tuto frakci zatím odpočinout skz to,že stejně potřebujeme ještě přidat hromadu domů a podobně.
 14. Schváleno ale frakce bude udělaná až po hlavních frakcích - cca týden až dva
 15. Schvaluji, prosím ozvi se mi na našem discordu, jsem tam pod jménem Isigar uplně na vrchu, dořešíme zbytek podrobností.
 16. @Daniel @smoggy reálně všechny frakce vlastní vláda, vy jsi pronajímáte prostory k vytváření vaší podnikatelské činnosti, na kterou fakturujete, což znamená,že časem si samozřejmě můžeš koupit pozemek přímo za IC peníze ale do té doby je vlády.
 17. @Joniva až budeš schopen si vymyslet frakci sám, tak o ní budeme uvažovat do té doby kopírovat lore od jinud je ptákovina, díky!
 18. @Mich Nav upravit žádost na menší počet, až se vaše frakce vybuduje bude to fajn ale teď jste nic, nemůžete mít vše.
 19. Souhlasím za podmínek toho,že vinařství ti bylo pronajmuto s pozemkem pro firemní činnost spojenou s výrobou vína což znamená,že je vládní. Nadále, jak bylo již psané v tématu vozidla jen vanilla, addon si pak si můžeš koupit za IC peníze do firmy.
 20. Souhlasím s tím,že se to nezvhne v čistou nelegálku takže schváleno
 21. Zdravíčko, očividně to vypadá,že tu někdo zapomněl, jak by měla vypadat správně žádost o frakci tak si to projdeme pěkně po bodech název frakce - jedná se o název vaší frakce,která se bude zobrazovat ve hře či jinde je to frakce nová? - proč bychom měli dělat vaši frakci? Co je na ní jiného? Máte nějaký nápad, jak zlepšit RP? je to frakce, která již existuje? - proč zrovna vy by jste ji měl dostat? Co Vás dělá výjimečným natolik,že zvládnete tuto frakci vést v lepším než ten předešlý? V čem zlepšíte RP? Požadavky - všechny vozidla musí být vanilla! Addon vozidlo do frakce si budete moci dokoupit za IC peníze, pokud není nutně addon vozidlo nutné k provozu frakce. - výplaty necháváte na admin teamu, řídíme ekonomiku tak aby nám to fungovalo - počty pozic a jejich názvy si vymyslete již teď pokud se jedná o frakci novou pokud se jedná o frakci již fungující zdůvodněte své změny - nové lokace si najděte na mapě a zvýrazněte je, přiložte sem na fórum jako obrázek - addon interiery, budovy, mapy prosím najděte na gta-v mods, žádné leaknuté mapy či scripty od kamaráda opravdu nechceme! Story line - vaše postava má určitý příběh, povězte nám i ten, je vůbec vaše postava dostatečně stará na to něco vlastnit? Má čistý trestní rejstřík pokud jde o frakci legální? Rozepište se a vytvářejte příběh s námi! Co se stane, když Vám frakci schválíme? - pokud se musí vytvořit může to trvat docela dlouho, prvně se dělají prioritní věci, které se musí vytvořit/opravit před tím. - kontaktujeme Vás právě zde s tím,že to bylo schváleno prosím nekontaktujte nikoho na discordu - budete taktéž kontaktování vládou pokud se jedná o frakci, kterou bude spravovat a odpovědná osoba si s Vámi dá schůzku, na této schůzce má právo odpovědná osoba zamítnout žádost z důvodu IC a ty nakonec převést na celou žádost avšak tyto důvody musí napsat i sem na toto vlákno aby všichni věděli, co udělali špatně a proč frakce byla zamítnuta Doufáme,že chcete RPit takže prosím dejte si záležet a vytvářejte frakce o které se chcete starat a opravdu Vás budou zajímat S pozdravem tým Some-RP.cz
×
×
 • Create New...