Jump to content
Some-RP.cz

Dr. House

Vedení
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Dr. House last won the day on August 18

Dr. House had the most liked content!

Community Reputation

141 Excellent

About Dr. House

 • Birthday 07/22/1998

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dr. House

  Chat

  Mno pak dáme hlasování, líbí se mi v pravo.
 2. Ohledně platu je to správně, protože horník a všechny ostatní veřejné frakce budou brát plat z govermentu aby goverment taky musel něco dělat tím pádem je v pořádku, když server nejede aby tam nebyli prachy, ohledně tématu ekonomiky to budeme řešit všechno a překlad opravíme 🙂
 3. Ehm... Mno nějak se mi nelíbí to,že by jsi měl jen tak dostat půl milionu dolarů jen tak... Trošku divné, možná spíš jako půjčka od Vlády, security musí získat certifikát k držení zbraně a vykonávání této činnosti a ty je mohl zaměstnat, ilegální činnosti baru? Přečti si, jak budou fungovat u nás nelegální činnosti, díky.
 4. Ta tečka je debug, to nic ten až se dodělá jeden script zmizí 🙂
 5. Díky za nahlášení systém nárazů + zdravotní ujmy se bude ještě dodělavat.
 6. Výplaty jdou z vaší kasy, nastavení budete mít v boss menu u každé frakce
 7. Zamítá se, doporučuji si přečíst článek v informacích, který pojednává o fungování nelegální záležitostí na serveru.
 8. TODO: Návod na správu firmy
 9. TODO: Návod na založení firmy
 10. Schváleno s tím,že pozemek a budovy jsou majetkem vlády s tím,že to od ní budete mít pronajaté, kontaktuje vás pak ministr financí ohledně částky pronájmu, u vás malá, protože je to mimo město.
 11. Zdravíčko, jak možná již někteří z vás vědí, tak nelegální frakce u nás na serveru v podstatě neexistují a proč? Je to celkem jednoduché, když někteří lidi dostanou F6, velké sídlo, hromadu aut a podobně tak se jim vůbec nechce dělat nic, proto aby vůbec si zasloužili jejich místo v temném světě podsvětí... Proto jsme se rozhodli a odhlasovali, jako tým,že nelegální frakce, jako takové nebudou existovat, každý hráč má možnost dělat nelegální činnost ale pokud by měl skupinu lidí, kteří by chtěli mít frakci může si u vlády založit společnost, společnost je něco jako frakce, může mít členy ale přitom členové této společnosti můžou nadále pracovat v normálních frakcích a tím si vydělávat peníze, každá tato společnost má svého vůdce, ten si může pronajmout nebo koupit garáž (spawner aut), podniky jako benzínky/obchody či sídlo a nebo sklad. Myslíme si,že takto by mohlo lépe fungovat samotné RP a lidi by se museli více snažit aby dokázali něco ve smyslu nelegálek, díky.
 12. Schvaluji, vláda ti ji pronajme.
 13. Všechny informace k výcviku a podobně by měli být pořád na našem discordu, vysílačka na serveru již je, ekonomiku děláme jako vláda.
 14. Mno z tohoto hlediska sice frakce je to pěkná ale jak říkáš, domy se neprodávají každý den, je to věc na další řešení, nechal bych tuto frakci zatím odpočinout skz to,že stejně potřebujeme ještě přidat hromadu domů a podobně.
×
×
 • Create New...