Jump to content
Some-RP.cz

Dr. House

Vedení
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Dr. House last won the day on August 18 2020

Dr. House had the most liked content!

Community Reputation

141 Excellent

About Dr. House

 • Birthday 07/22/1998

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Osobně si myslím, že i mafie je všude reálně ono je to jedno, co to bude za frakci, vše záleží na rpení, nám pak jde o to, že bude systém vytváření firmy na kterou si budeš moci pronajímat objekty, garáže, business které budou vydělávat s tím, že z toho pak bude nelegálka ale zatím to nestíháme.
 2. Zdravíčko, rozhodli jsme se, že pro začátek budeme potřebovat i nějaké ty nelegální frakce, jak jsme již psali pokud jste tu byli dříve, nelegální frakce se měli chovat úplně jinak a vypadat jinak ono to tak bude ale s časovým presem je to prostě jinak takže Vás tímto žádám pokud máte nápad na frakci ať už legální či nelegální prosím napiště ji sem pokud máte zájem u nás hrát, doporučuji pro nelegální frakce nechtít vilu a hromadu zbraní do začátku buďte aspoň trošku slušní a skromní, díky.
 3. Dr. House

  Chat

  Mno pak dáme hlasování, líbí se mi v pravo.
 4. Výplaty jdou z vaší kasy, nastavení budete mít v boss menu u každé frakce
 5. Zdravíčko, očividně to vypadá,že tu někdo zapomněl, jak by měla vypadat správně žádost o frakci tak si to projdeme pěkně po bodech název frakce - jedná se o název vaší frakce,která se bude zobrazovat ve hře či jinde je to frakce nová? - proč bychom měli dělat vaši frakci? Co je na ní jiného? Máte nějaký nápad, jak zlepšit RP? je to frakce, která již existuje? - proč zrovna vy by jste ji měl dostat? Co Vás dělá výjimečným natolik,že zvládnete tuto frakci vést v lepším než ten předešlý? V čem zlepšíte RP? Požadavky - všechny vozidla musí být vanilla! Addon vozidlo do frakce si budete moci dokoupit za IC peníze, pokud není nutně addon vozidlo nutné k provozu frakce. - výplaty necháváte na admin teamu, řídíme ekonomiku tak aby nám to fungovalo - počty pozic a jejich názvy si vymyslete již teď pokud se jedná o frakci novou pokud se jedná o frakci již fungující zdůvodněte své změny - nové lokace si najděte na mapě a zvýrazněte je, přiložte sem na fórum jako obrázek - addon interiery, budovy, mapy prosím najděte na gta-v mods, žádné leaknuté mapy či scripty od kamaráda opravdu nechceme! Story line - vaše postava má určitý příběh, povězte nám i ten, je vůbec vaše postava dostatečně stará na to něco vlastnit? Má čistý trestní rejstřík pokud jde o frakci legální? Rozepište se a vytvářejte příběh s námi! Co se stane, když Vám frakci schválíme? - pokud se musí vytvořit může to trvat docela dlouho, prvně se dělají prioritní věci, které se musí vytvořit/opravit před tím. - kontaktujeme Vás právě zde s tím,že to bylo schváleno prosím nekontaktujte nikoho na discordu - budete taktéž kontaktování vládou pokud se jedná o frakci, kterou bude spravovat a odpovědná osoba si s Vámi dá schůzku, na této schůzce má právo odpovědná osoba zamítnout žádost z důvodu IC a ty nakonec převést na celou žádost avšak tyto důvody musí napsat i sem na toto vlákno aby všichni věděli, co udělali špatně a proč frakce byla zamítnuta Doufáme,že chcete RPit takže prosím dejte si záležet a vytvářejte frakce o které se chcete starat a opravdu Vás budou zajímat S pozdravem tým Some-RP.cz
 6. Jednalo se o tvoje vozidlo, které si před odchodem ze serveru zaparkoval?
 7. Změnilo se to, jak píše Mark právě proto,že teď firma dostává 100% protože musí živit zaměstnance.
 8. Prosím pošli mi tvůj steam abych se mohl podívat do inventáře bytu pro zkoumání chyby nějaký jiný admin ti určitě peníze vrátí.
 9. Outfity se ukláádají do datastoru s property názvem což znamená,že musíte být trošku konkrétnějši nebo mi dát aspoň chybu v nejhorším prostě přepíšu ukládání někam jinam a bude.
 10. Mohli by jste mi udělat laskavost? F8 -> chyby? Ať vím od čeho se odrazit, díky moc.
 11. Ahoj, určitě se na to podívám v podstatě okamžitě, pak ti napíši pro test.
 12. Hej hou, nemusíš to tu dávat vícekrát ještě se to nestihlo opravit stejně se to bude měnit 🙂
 13. @fanek jak si se odhlásil a kdy si dal vozidlo do garáže? před tím než si se odhlásil, dal jsi ho tam normálně, do které garáže si dal vozidlo?
 14. 20/50 je správně jen je špatně přeložený string
×
×
 • Create New...